Home / Kryesoret / Moti në Maqedoni

Moti në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Do të fryejë erë mesatare juglindore, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 20 gradë celcius, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë maksimale deri 18 gradë celcius. Në ditët në vazhdim do të vazhdojë moti stabil, me mjegulla lokale.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *