Home / Kryesoret / Moti sot i ngrohtë, vetëm për këmisha pa pallto

Moti sot i ngrohtë, vetëm për këmisha pa pallto

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të vogla dhe periudha kohore me diell, kurse pasdite me reshje të dobëta lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 2 deri 8 gradë, kurse gjatë ditës prej 15 deri 22 gradë Celsius.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *