Home / Kryesoret / Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të lehtë

Gjatë paradites temperaturat do të lëvizin nga 5 deri më 10 gradë celsius, ndërkaq të njëjtat gjatë ditës do të lëvizin nga 11 deri më 21 gradë celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, kryesisht me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri më  19 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *