Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndalohet shtetasi i Shqipërisë në Jazhincë

Ndalohet shtetasi i Shqipërisë në Jazhincë

Të shtunën mbrëma rreth orës 22.50 në vendkalimin kufitarë në Jazhincë pas një kontrolli të pasaportës është konstatuar se personi me iniciale G.F 30-vjeçarë nga Shqipëria është evidentuar në listën e të ndaluarëve, informoi zëdhënësi i Sektorit për Punë të Brendëshme në Tetovë Marijan Josifovski, transmeton Televizioni Koha.

I njëjti është arrestuar dhe rreth orës 3.25 pas mesnatë të datës 26 Mars është dorëzuar tek pjestarët e policisë së sektorit për punë të brendshme në Tetovë për procedurë të mëtjeshme. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *