Home / Kryesoret / Ndërpritet seanca e Komisionit për çështje zgjedhore dhe emërime

Ndërpritet seanca e Komisionit për çështje zgjedhore dhe emërime

Është ndërprerë seanca bashkërenduese e Komisionit për çështje zgjedhore dhe emërime ku duhet që të zgjedhet kryetari i këtij komisioni, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Arsyja për ndërprerjen e seancës është për shkak të konsultimeve shtesë, takim koordinativ për Komisionin kuvendor për çështje të zgjedhjeve dhe emërimin.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *