Home / Kryesoret / Ndërron jetë gjykatësi i Tetovës Hajrulla Idrizi

Ndërron jetë gjykatësi i Tetovës Hajrulla Idrizi

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka ndërruar jetë gjykatësi i Gjykatës Themelore të Tetovës Hajrulla Idrizi,.

Varrimi do të bëhet nesër pas namazit të drekës.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *