Home / Kryesoret / Ndërron jetë në spital 8-vjeçarja që u rrëzua nga pallati në Lezhë

Ndërron jetë në spital 8-vjeçarja që u rrëzua nga pallati në Lezhë

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë fëmija që u rrëzua nga kati i gjashtë i një pallati në qytetin e Lezhës.

Viktima është një vajzë 8 vjeç, që fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte plagëve që kishte pësuar.

Fëmija u rrëzua nga kati i 6 i pallatit ku banonte dhe u dërgua me helikopter drejt kryeqytetit për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *