Home / Lajme / Botë / Ndiqeni LIVE sulmin në Londër (VIDEO)

Ndiqeni LIVE sulmin në Londër (VIDEO)

Dy persona janë plagosur pas disa të shtënave para ndërtesës së Parlamentit në Londër.

Reuters raporton se ka ende persona të shtrirë në tokë në afërsi të urës “Westminster”.

Televizioni Koha në vazhdim sjell detaje të tjera…

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *