Home / Shëndeti / Nëse e konsumoni këtë lëng për 30 ditë, ju nevojitet gardërobë e re

Nëse e konsumoni këtë lëng për 30 ditë, ju nevojitet gardërobë e re

Kur t’ju duket se keni provuar gjithçka dhe se heqja e kilogramëve shtesë është një mision i pamundur, është koha e duhur që të provoni këtë lëng me dy përbërës. Me arsye e quajnë edhe mrekullia e humbjes në peshë, sepse ka efekte të pabesueshme dhe atë pas vetëm një muaji. Ky lëng i ndihmon trupit tuaj që të heqë qafe ujin tepricë, eliminon fryrjet, shkrin qelizat yndyrore, përmirëson fshikëzën që të punojë dhe të hedhë helmet nga organizmi. Ajo që është edhe më e rëndësishme, përbërësit janë shumë të lirë, e për përgatitjen ju nevojiten vetëm 5 minuta, kështu që ky ilaç është ideal edhe për personat dembelë, që nuk mund të presin t’i shohin rezultatet.
Përbërësit

1 limon

60 g majdanoz

60 ml ujë

Përgatitja
Shtrydheni lëngun nga limoni dhe majdanozin e copëtoni. I vendosni në gotë dhe sipër ia derdhni ujin.

Përdorimi: Këtë lëng ta pini në lukth të thatë. Ta konsumoni nga një gotë për gjashtë ditë, e më pas të bëni një pauzë dhjetëditëshe dhe mund të filloni përsëri. Filloni përnjëherë, e për dhjetë ditë keni nevojë për gardërobë të re.

Gjithashtu lexo

Barishtja e Qepujkave – Bima me Vlera të Pafundme

Edhe pse njihet me emër Italian, Erba cipollina, pra barishtja e qepujkave, bimën aromatike me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *