Home / Kuriozitete / Ngrin një shtëpi në bregun e liqenit Ontario

Ngrin një shtëpi në bregun e liqenit Ontario

Një shtëpi që ndodhet në bregun e liqenit Ontario në shtetin federal amerikan Nju-Jork, tërësisht është ngrirë për shkak të erës së ftohtë dhe valëve të mëdha të liqenit, të cilat tërë natën e kanë përplasur shtëpinë.

Moti i ftohtë i jashtëzakonshëm, me reshje të mëdha borë dhe erë të fuqishme, e ka përfshirë gjithë atë rajon javën e kaluar.

Pamjen e jashtëzakonshme e ka vërejtur fotografi Xhon Kuko, i cili i ka publikuar fotografitë në rrjetet sociale.

смрзната куќа

“Jam çuditur se sa njerëz konsiderojnë se këto fotografi janë montazhe ose se e kam spërkatur shtëpinë me shkumë”, deklaroi fotografi për BBC-në

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *