Home / Lajme / Kronika e zezë / Një kumanovar gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Një kumanovar gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Në rrugën “11 Noemvri” në Kumanovë, gjatë mbrëmjes së djeshme është gjetur një person i vdekur në shtëpinë e tij. Bëhet fjalë për 36-vjeçarin I.S.

Siç informojnë nga MPB, hetim në vendngjarje ka bërë ekip i SPB Kumanovë dhe mjek i mjekësisë ligjore.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *