Home / Showbiz / Njihuni me gruan e Ilir Shaqirit (Foto)

Njihuni me gruan e Ilir Shaqirit (Foto)

Këngëtari Korab Shaqiri, i ka dedikuar disa fjalë nënës së tij në ditën e 8 marsit.

Korabi i cili është bërë baba para disa jave, duket se tani e kupton edhe më mirë rolin e prindërit, për të cilët i ka falenderuar përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale, transmeton “Magazina.al”

Këngëtari në dedikim për nënën e tij, mestjersash ka shkruar se një jetë nuk do t’i mjaftoj për t’i shpërblyer sakrificat e saj.

Ky është postimi i plotë i Korab Shaqirit:

“Faleminderit për gjithçka që ke bërë për mua në këto vite!Tani e kuptoj që një jetë është pak për të të shpërblyer sakrificat tua!Të dua shumë nëna ime!”

Gjithashtu lexo

‘Shokon’ e dashura e Mozzikut…Poston diҫka të ‘frikshme’…

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana, pak ditë më parë ishin shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *