Home / Lajme / Rajon / Njihuni me miliarderin shqiptar që makinat i kushtojnë 3.5 milion euro (VIDEO)

Njihuni me miliarderin shqiptar që makinat i kushtojnë 3.5 milion euro (VIDEO)

Këtë javë n’Kosovë Show i ftuar ishte prezantuesi Labinot Gashi dhe Tringa Kay. Por edhe një shqiptar nga Zvicra befasoi të gjithë me pasionin e tij për makinat.

Labi foli për largimin e tij nga RTV 21 dhe kalimin e tij në KTV. Ai nuk e përjashtoi mundësinë që një ditë të kthehet në RTV 21.

“Kurrë mos thuaj kurrë”, tha Labi.

Ndërsa këngëtarja e re Tringa Kay promovoi videoklipin e saj të fundit.

Këtë javë n’Kosovë Show erdhi me një tregim suksesi nga diaspora shqiptare. Një shqiptar që kishte shkuar në Zvicër si 15 vjeçar, pas pak vitesh shndërrohet në multimilioner. Bëhet fjalë për Skënder Shkodrën, kompania e të cilit ka makina në vlerën prej 3.5 milionë franga zvicerane.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *