Home / Showbiz / Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjet po i mbush këngëtarja (FOTO)

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjet po i mbush këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Nora Istrefi festoi mbrëmë ditëlindjen e saj të 31-të.

Këngëtarja dukej për mrekulli në një fustan që duket se e ka përzgjedhur për ditën e saj të veçantë.

Fansa të shumtë e kanë uruar këngëtarën në llogarinë e saj në Instagram.

Se si u duk ajo mbrëmë, shikojeni fotografinë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *