Home / Showbiz / Nuk e kemi parë ndonjëherë Noizyn kështu! (Foto)

Nuk e kemi parë ndonjëherë Noizyn kështu! (Foto)

Ai është shquar gjithnjë për stilin e tij mjaft sportiv në të veshur dhe një fakt të tillë e ka dëshmuar në çdo dalje apo produksion muzikor që realizon.

Por këtë herë e shohim reperin e njohur Noizy të veshur me kostum dhe papion. Nuk dihet se në cilin event është nisur reperi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *