Home / Lajme / Rajon / “O Edo, o gomar”, djaloshi ofendon Ramën, por ja përgjigja e Kryeministrit

“O Edo, o gomar”, djaloshi ofendon Ramën, por ja përgjigja e Kryeministrit

Kryeministri Edi Rama është përplasur me një komentues në profilin e tij në “Facebook”. Ky i fundit e ka ofenduar kreun e qeverisë duke i thënë se është gomar.
Menjëherë Kryeministri i ka kthyer përgjigje, duke i sugjeruar të riut që të shkojë në shkollë dhe të lërë duhanin. Më pas biseda ka vazhduar si më poshtë.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *