Home / Kryesoret / Opozita hedh ‘kokainë’ përpara zyrës së Edi Ramës (Foto)

Opozita hedh ‘kokainë’ përpara zyrës së Edi Ramës (Foto)

Opozita në Shqipëri ka protestuar sot me një mënyrë simbolike kundër kultivimit dhe trafikut të drogës në vend.
 Nga çadra e protestës opozitare, demokratët hodhën miell drejt fasadës së Kryeministrisë përmes një aparature të veçantë.

Në fakt, mielli ishte menduar nga protestuesit si një simbolikë e kokainës, për të cilën opozita jo pak herë ka akuzuar Kryeministrin shqiptar, Edi Rama si përdorues të saj dhe të lidhur me trafikantët.

 

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *