Home / Sport / Ozili shokon të gjithë me klubin e ri (Foto)

Ozili shokon të gjithë me klubin e ri (Foto)

Mesut Ozil pritet të largohet nga Arsenal. “Daily Mirror” raporton se Fenerbahce është e interesuar për transferimin e tij, gjatë afatit kalimtar të verës.

Ozil ka prejardhje nga Turqia dhe ka lidhje të forta me familjarët që ka në këtë vend.

Gjiganti nga Stambolli po mundohet ta shfrytëzoj këtë për ta sjell ish yllin e Real Madridit në “Şükrü Saracoğlu”.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *