Home / Lajme / Maqedoni / Padi penale për struganin që vodhi “Audi-n” amerikane

Padi penale për struganin që vodhi “Audi-n” amerikane

Policia e Strugës ka ngritur padi penale, për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale “sekuestrim të automjetit”, kundër K.R. 38-vjeçar (38) nga fshati Ladorishtë i Strugës, transmeton Gazeta Express.

Veprën penali i dyshuari e ka kryer në periudhën 22/23 shkurt të këtij viti në rrugën “Turistiçka” në Strugë, ku ka vërejtur një makinë të markës “Audi” me tagra amerikane. Është futur në mbrendësi të makinës  dhe me ndihën e kabllove e na ndezur dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Vjedhja e makinës , në stacionin policor në Strugë është lajmëruar me 23 shkurt./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *