Home / Lajme / Botë / Pas 25 vitesh, shoferi më në fund e jep testin e vozitjes

Pas 25 vitesh, shoferi më në fund e jep testin e vozitjes

Edhe nëse nuk keni sukses me të parën, provoni derisa t’ia dilni.

Christian Whiteley-Mason ka bërë 33 përpjekje, ka ndërruar 14 instruktorë të ndryshëm dhe ka shpenzuar rreth 10,000 euro gjatë 25 viteve për ta kaluar më në fund testin e vozitjes.

“Nuk mund ta besoj se më në fund e kam kaluar pas gjithë këtyre viteve”, tha ai, shkruan Mirror.

“Jam ende i tronditur”, shtoi ai, transmeton Gazeta Express.
Christian, 42 vjeç nga Anglia, kishte hyrë për herë të parë në testin e vozitjes më 1992. As gruaja e tij nuk e kishte menduar se ai do ta jepte ndonjëherë testin e vozitjes, duke bërë shaka me të “Ti je thjeshtë një aksident që pritet të ndodh”.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *