Home / Kryesoret / Plaçkitje në një pompë benzini në Shkup

Plaçkitje në një pompë benzini në Shkup

Një person i panjohur me maskë mbrëmë dy orë pas mesnate ka kryer plaçkitje ndaj të punësuarve në pompën  e benzinës në rr. “Kemal Sejfulla” në Shkup.

Siç kumtoi MPB, kryerësi me kërcënim me pistoletë i ka marrë çantat, në të cilat ka pasur rreth 11.000 denarë, pas së cilës ka ikur në drejtim të panjohur.

Policia ka ndërmarrë masa për gjetjen e kryerësit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *