Home / Kryesoret / Porosi kërcënuese për vdekje për Zaevin (FOTO)

Porosi kërcënuese për vdekje për Zaevin (FOTO)

Në protestat e mbajtura mbrëmë kundër koalicionit qeverisës së LSDM me partitë shqiptare dhe kundër gjuhës shqipe nuk kanë munguar edhe këto porosi të rrezikshme, ndër të cilat ishte edhe një që i drejtohej me kërcënim me vdekje dhe varr për kreun e LSDM-së, Zoran Zaev.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *