Home / Sport / Prezantuesja e emisionit sportiv, ngre “pa dashje” fustanin (Video)

Prezantuesja e emisionit sportiv, ngre “pa dashje” fustanin (Video)

Barbara Franciesca Ovieni që e drejton emisionin sportiv në një kanal televiziv në Itali, ka treguar para publikut më shumë se që duhet, transmeton Telegrafi.
Prezantuesja që është aktore dhe modele, duke dashur ta vë njërën këmbë mbi tjetrën, e ka ngrehur lartë fundin edhe ashtu të shkurtë.

Megjithëse i janë shfaqur brekët, ajo e ka vazhduar prezantimin pa asnjë problem.

“Sikur të mos mjaftonte shfaqja e gjoksit, ajo na tregoi edhe pjesën intime”, është një koment lidhur me rastin.

Veprimi saj është parë nga shumë shikues, sepse ndodhi gjatë pushimit të një loje të rëndësishme futbolli. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *