Home / Lajme / Rajon / Prizren, e shantazhon femrën se do t’i publikojë fotografi intime nëse nuk i jep para e stoli

Prizren, e shantazhon femrën se do t’i publikojë fotografi intime nëse nuk i jep para e stoli

Të premtën në Prizren policia ka arrestuar një mashkull, pasi që i njëjti ka shantazhuar viktimën femër duke i kërkuar të holla dhe stoli ari në mënyrë që të mos i publikojë fotografitë dhe komunikimet e tyre pasi që të njëjtit ishin në lidhje dashurie.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”- njofton policia.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *