Home / Lajme / Rajon / Prizren, i dehuri shkakton aksident lëndohen dy persona

Prizren, i dehuri shkakton aksident lëndohen dy persona

Të enjtën në fshatin Piranë të Prizrenit, një mashkull në gjendje të dehur derisa ishte duke drejtuar veturën, ka goditur një veturën ku përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar dy persona

“Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Prizrenit dhe pas trajtimit mjekësor, të njëjtit janë liruar”- njofton policia./Gazeta Express

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *