Home / Kuriozitete / Pronari po flinte në divan, ndërsa hajdutja ende e qetë duke vjedhur në apartamentin e tij (Video)

Pronari po flinte në divan, ndërsa hajdutja ende e qetë duke vjedhur në apartamentin e tij (Video)

Një hajdute ka hyrë brenda në apartamentin e një personi, përderisa ai ishte duke fjetur në divan, hajdutja ka kontrolluar gjithë banesën dhe ka vjedhur nga pronari para, çanta, bizhuteri dhe një orë të kushtueshme.

Në dy kamera të sigurisë të cilat janë të vendosura në apartament, shihet se si një grua e qetë ecën nëpër gjithë apartamentin duke kontrolluar çdo vend, dhe pronari i cili flinte dhe nuk ishte dëgjuar asgjë.

Pronarët ishin tronditur kur kanë parë pamjet, se si nuk kishin dëgjuar asgjë./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *