Home / Kryesoret / Ramush Haradinaj: Atdheu është i shenjtë! – (VIDEO)

Ramush Haradinaj: Atdheu është i shenjtë! – (VIDEO)

Pushtetarët e ligj vazhdojnë me e lajthit popullin, vendin dhe miqtë!

Versioni i tashëm i Demarkacionit është gabim dhe duhet të rrëzohet në parlament.
Për ata, për të cilët Atdheu është i shenjtë, kufiri është kufi. Mashtruesit ta kuptojnë një herë e për jetë, se ka perfunduar koha kur fqinjët marrin nga shqiptarët.

RH

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *