Home / Sport / Real Madrid befason me përforcimin e ri (Foto)

Real Madrid befason me përforcimin e ri (Foto)

Marcus Rashford mund të transferohet në Real Madrid

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, po synon që gjatë verës ta sjellë një sulmues në Santiago Bernabeu.

Sipas Diario Gol, në listën e trajnerit francez ka përfunduar edhe sulmuesi i Manchester Unitedit, Marcus Rashford.

Përveç Rashfordit, në listën e Zidanes janë edhe: Kylian Mbappe, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Andrea Belotti.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *