Home / Sport / Real Madrid vendos për të ardhmen e Kovacic (Foto)

Real Madrid vendos për të ardhmen e Kovacic (Foto)

Real Madrid nuk do të shes mesfushorin kroat Mateo Kovacic

Mesfushori i Real Madridit, Mateo Kovacic ka zgjuar interesimin e shumë skuadrave, pas paraqitjeve të mira këtë edicion.

Por, Real Madrid tashmë ka vendosur për të dhe nuk dëshiron largimin e tij, pasi trajneri Zinedine Zidane ka besim në kroatin.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *