Home / Lajme / Rajon / Refuzoi që të bënte detyrat e shtëpisë i ndodhi kjo

Refuzoi që të bënte detyrat e shtëpisë i ndodhi kjo

Një baba kryqëzoi të birin e tij 10 – vjeçar në rrugë, sepse .refuzoi që të bënte detyrat e shtëpisë

Fëmija u la në këtë gjendje për orë të tëra nga i ati, i cili mendoi se poshtërimi publik do ta stimulonte të birin.

Ishte një fqinj në bashkinë e Chongqing, në perëndim të Kinës që e pa djalin në rrugë dhe bëri edhe këtë foto.

Sipas këtij të funidt, babai i 10 – vjeçarit ka një dyqan frutash dhe njihet për karaterin e tij strikt me 2 djemtë e tij.

Pasi iu tha nga mësuesit se i biri nuk kishte bërë sërish detyrat, burri ndërmori këtë veprim, i cili është konsideruar tejet ekstrem nga komentuesit në internet./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *