Home / Showbiz / Rike Roçi dhe Irida i ‘vënë flakën’ Amsterdamit (FOTO)

Rike Roçi dhe Irida i ‘vënë flakën’ Amsterdamit (FOTO)

Ato janë shumë të famshme, madje jo vetëm brenda Shqipërisë, por edhe jashtë saj, pas janë cilësuar si dy tifozet më seksi dhe më të nxehta të EURO 2016, ku kishin shkuar për të mbështetur nga afër kombëtaren shqiptare.

Bëhet fjalë për bukuroshet Rike Roçi dhe kushërira e saj Irida Oxa. Por ndeshja e fundit e përfaqësues kundër Italisë në Palermo, duke se i ringjalli edhe njëherë dy seksbombat shqiptare, shkruan Syri.net.

Ndërkohë që ata kanë vendosur të rikthehen sërish në qendër të vëmendjes edhe pse jehona e kombëtares duket se kaloi. Irida dhe Rikja kanë publikuar një fotografi nga Amsterdami.

Vajzat sërish kanë tërhequr vëmendjen me pamjen e tyre sexy. ‘Momentet tona së bashku janë të shumta deh të panumërta’-shkruan Rikja.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *