Home / Lajme / Maqedoni / Rikthen sulmet në autobusë, sulmohen dy persona

Rikthen sulmet në autobusë, sulmohen dy persona

Një person i moshës 16 vjeçare me inicialet R.K.është sulmuar nga disa persona të panjohur, dje rreth orës 13 t në autobusin me numër 50 stacionin e autobusave në Autokomandë. Rastin në polici e ka paraqitur nëna e tij, transmeton Gazeta Express.

Në të njëjtën ditë në  ora 13:10 në stacionin policor në Gazi Babë, D.K. (18) ka raportuar se rreth orës 12:30 në autobusin numër 68 pa asnjë shkak dhe arsye është sulmuar fizikish nga 7-8 persona të panjohur.

Policia ka marrë të gjitha masat për gjetjen e sulmueëve dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *