Home / Lajme / Kronika e zezë / Rrahet rëndë i mituri nga dy persona të panjohur në Tetovë

Rrahet rëndë i mituri nga dy persona të panjohur në Tetovë

13 vjeçari nga Tetova, në prani të prindit të tij L.A. (43), mbrëmë rreth orës 23 ka raportuar se rreth orës 22 është sulmuar fizikisht nga dy të miturit të panjohur në rrugën “121” në Tetovë, transmeton TetovaSot.

Sulmuesit I kanë kërkuar të holla, dhe kur ai I ka thënë jo, dhe njëri prej tyre ka nxjerë një boks prej hekuri dhe ka goditur atë në kokë. I sulmuuari ka nisur të ikën dhe kaë hyrë në qendën tregtare aty pranë, ndërsa pas atij kanë vrapuar edhe dy persona të tjerë, të cilët në ndërkohë iu janë bashkuar të dy sulmuesëve, dhe së shpejti janë larguar nga vendi I ngjarjes.

I mituri I lënduar, me dëmtime të dukshme ka shkuar për ndihmë mjekësore në Spitalin Klinik të Tetovës.

Policia është duke punuar për zbarhdjen e rastit dhe zbulimin e autorëe.

Gjithashtu lexo

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur   Një aksident I rëndë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *