Home / Lajme / Kronika e zezë / Sapo ndodhi, aksident mes një furgoni dhe veture në Tetovë (FOTO)

Sapo ndodhi, aksident mes një furgoni dhe veture në Tetovë (FOTO)

Sapo ndodhi një aksident mes një furogni dhe një veture në rrugën Tetovë-Strimnicë afër fabrikës së Teteksit. Siç shihet vetura ka dalur nga hekurishtja ku furgoni e ka përplasur.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur aksidentin, të lënduar nuk ka por vetëm dëme materiale./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *