Home / Lajme / Kronika e zezë / Sapo ndodhi/ Digjet vetura në autostradën Shkup-Veles

Sapo ndodhi/ Digjet vetura në autostradën Shkup-Veles

Sapo ka ndodhi, një veturë është djegur duke ecur në rrugën Shkup-Veles. Siç raportojnë dëshmitarët  vetura duke ecur i hypi tymi dhe flaka. Menjëher kanë arritur zjarrfikësit dhe kanë arritur të shuajnë zjarrin.

Të lënduar nuk ka por vetëm dëme materiale, Ekipet e policiës vazhdojnë të marrin masa për të zbardhur djegien e veturës.

 

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *