Home / Kryesoret / Sapo ndodhi një aksident trafiku në rrugën Tetovë-Gostivar

Sapo ndodhi një aksident trafiku në rrugën Tetovë-Gostivar

Para pak çastesh në autostradën Tetovë-Gostivar ka ndodhur një aksident rëndë trafiku, njofton Gazeta Express.

Sipas disa të dhënave bëhet fjalë për përplasjen e dy veturave me targa të Tetovës, ku njëra siç vërehet edhe në fotografitë, nga shpejtësia e madhe është rrotulluar.

Shoferët dhe bashkëudhëtarët e veturave janë të lënduar. Në vendngjarje ka dal ekipi i SPB-së në Tetovë për të inspektuar rrethanat e shkaktimit të aksidentit.

Komunikacioni në këtë drejtim rrugor përkohësisht është i ndërprerë./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *