Home / Lajme / Maqedoni / Sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, Lamberto Zanier, për vizitë në Maqedoni

Sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, Lamberto Zanier, për vizitë në Maqedoni

Sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, Lamberto Zanier, sot do të qëndrojë në Maqedoni.

Sipas paralajmërimeve, Zanier pritet të bisedojë me presidentin Gjorge Ivanov, me ministrin e Punëve të Jashtme, Nikolla Poposki, dhe me përfaqësues të partive parlamentare politike.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *