Home / Kuriozitete / Seks bomba kosovare në Big Brother, ju jep pak shansa beqarëve të shtëpisë (Foto)

Seks bomba kosovare në Big Brother, ju jep pak shansa beqarëve të shtëpisë (Foto)

E njohur si modele dhe si miss, por edhe për masat e mëdha të gjoksit, Sidrita konsiderohet si njëra prej femrave më seksi në shtëpinë e Big Brother Albania

E, sigurisht që meshkujt që janë brenda shtëpisë e që janë banorë të Big Brother, nuk kanë ngurruar që të flas sot edhe për preferencat e saja që ka ndaj meshkujve dhe si e ëndërron ajo të dashurin e saj në të ardhmen.

“Dua një djalë të jetë i pavarur, të mos jetë fanatik, të respektojë çdo mendim. E shoh dhe paraqitjen, po nuk i jap shumë rëndësi. Më pëlqejnë tipat aventurier”, ka thënë Sidrita.

Bukuroshja kosovare, kështu ja ka bërë me dije beqarëve të shtëpisë së do të jetë një “arrë e fortë” që ndonjë banorë t’ia thyej zemrën asaj.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *