Home / Kryesoret / Selmani: Në ARM dhe MPB rreth 10 mijë shqiptarë, si e kanë menduar Ivanov e Gruevski…

Selmani: Në ARM dhe MPB rreth 10 mijë shqiptarë, si e kanë menduar Ivanov e Gruevski…

Ish-kandidati për president dhe ish-kryetari i DR-së, Imer Selmani theksoi se në Armatë dhe MPB ka rreth 10 mijë shqiptarë me armë që mbrojnë Maqedoninë, dhe këtë e dijnë mirë Ivanov dhe Gurevski.

“Në ARM  dhe MPB ka rreth 10 mijë shqiptarë nën armë që e mbrojnë Maqedoninë , dhe tani çka mendojnë Ivanov dhe Gruevski, se këto njerëz do të shkojnë në shpi dhe do të rrijnë qetë, derisa këta merren për qeveri pa shqiptarët?!”, theksoi Imer Selmani për TV24.    

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *