Home / Kryesoret / Sex bomba Shqiptare Izabela Isa feston ditëlindjen e sajë

Sex bomba Shqiptare Izabela Isa feston ditëlindjen e sajë

Modelja e njohur shqiptare Izabela Isa para disa ditëve ka festur ditëlindjen e sajë duke i falemnderur miqët e sajë për urimet e shumta. Izabela Isa është një modele e lindur në Tiranë por e cila ka bërë bujë të madhe në Zurich të Zvicrës dhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës si dhe shumë destinacione nëpër botë duke përfshi Hollandën dhe Rusinë.

Është një modele tepër tërheqëse e cila me fotot e saja që i poston në rrjestin social Facebook, len pak imagjinatën fotot e saja provokuese kanë bërë mijëra fansa që e adhurojnë atë.

Isabela Isa ka pozuar për revista me famë botërore si: Modele, Faces Magazine, Vogue, Life Hot, Female Beauty si dhe shum revista tjera.

Stafi i Televizionit Koha i dëshiron suksese sexy modeles Isabela Isa në karierën e sajë.

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *