Home / Lajme / Rajon / Sherri në familje, zihen dy vëllezërit për gratë. Përdoren armët

Sherri në familje, zihen dy vëllezërit për gratë. Përdoren armët

Një konflikt brenda familjes për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Policia ka arrestuar 35-vjeçarin Krenar L., ndërsa ka nisur procedim për bashkëshorten e tij si dhe xhaxhain.
Në rrugën e “Arbërit” në Kamëz, Krenari ka kanosur me armë gjahu, kunatën e tij. Pas kësaj ka rrahur të një të vëllain.

Sipas policisë sherrin e ka nisur gruaja e 35-vjeçarit, e për të mbrojtur bashkëshorten Krenar L. ka marrë armën e gjahut “Shotgan”, të cilën e kishte me leje xhaxhai i tij. Falë ndërhyrjes së policisë sherri është shuar./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *