Home / Kryesoret / Shiti arën mbi 100 mijë euro, por nuk i gëzoi paratë!

Shiti arën mbi 100 mijë euro, por nuk i gëzoi paratë!

Mbrëmë nga shtëpia e 45-vjeçarit S.I. nga Araçina e Shkupit janë vjedhur 120 mijë euro, tani për tani ende person i panjohur. Paratë e pronarit janë vjedhur pasi ai i ka marrë nga banka, gjegjësisht para të fituara nga shitja e arës,

Paratë kanë qenë të fshehura në dhomën e fjetjes. Pronari ka thënë se në shtëpi ka qenë e gjithë familja, por sipas tij, askush nuk e ka dëgjuar nuk hajduti ka hyrë brenda. Nga MPB thonë se është duke u kryer inspektim për rastin dhe kthimin e parave.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *