Home / Lajme / Botë / Shkallët lëvizëse ndryshojnë drejtimin, 17 të lënduar në Hong Kong (VIDEO)

Shkallët lëvizëse ndryshojnë drejtimin, 17 të lënduar në Hong Kong (VIDEO)

Së paku 17 persona janë plagosur në qendrën tregtare “Langham Place” në Hong Kong pasi shkallët lëvizëse u ndalën për një moment pastaj ndryshuan drejtim.

Incidenti ka ndodhur si pasojë e një gabimi teknik.

Policia po vazhdon hetimet për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *