Home / Lajme / Maqedoni / Shkup, gjen një bombë “Kashikara” para shtëpisë

Shkup, gjen një bombë “Kashikara” para shtëpisë

Një banor i lagjes Hipodrom të Shkupit ka gjetur një bombë dore “kashikara” të pa eksploduar në garazhin e shtëpisë së tij,

Sipas informatave jozyrtare, në vend gjendet ekipet policore dhe po punojnë për çaktivizimin e saj.

MPB-ja ende nuk ka asnjë informacion zyrtar

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *