Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkup, vjedhje në një pompë benzini

Shkup, vjedhje në një pompë benzini

Dy kryerës të panjohur mbrëmë kanë vjedhur rreth 28.000 denarë nga pompa e benzinës në rrugën ‘Pero Navkov’ në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Siç kumtoi policia, kryesit kanë qenë të maskuar, kurse para se ta kryejnë vjedhjen, në orën 3:10, i janë kërcënuar të punësuarit me pushkë automatike. Më pas e kanë goditur me pushkë në kokë dhe janë nisur në drejtim të panjohur.

Janë ndërmarrë masa për gjetjen e tyre dhe për ndriçim të plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *