Home / Lajme / Botë / SHOKUESE! 2 VJEÇARJA MBYTET NË VASKË, JA Ç’PO BËNTE E ËMA E SAJË

SHOKUESE! 2 VJEÇARJA MBYTET NË VASKË, JA Ç’PO BËNTE E ËMA E SAJË

Një mama e re shkaktoi vdekjen e vogëlushes së saj pasi e la të lahej vetë në vaskë.

Gjatë kohës që e ishte duke e larë 2-­vjeçaren, ajo kishte pirë një shihe verë dhe më pas kishte dalë në rrugë duke pyetur kalimtarët nëse e kishin parë të bijën.

Jasmine Gregory, 24 vjeç, kishte patur atë ditë një vizitë nga punonjëse sociale e cila e kishte paralajmëruar të mos i linte fëmijët të laheshin vetëm.
Trupi i pajetë i vogëlushes u gjet duke notuar në sipërfaqen e ujit të vaskës.

Mamaja e pakujdesshme u akuzua për vrasje të paqëllimshme dhe neglizhencë ndaj fëmijëve, megjithëse në gjykatë ajo i mohoi akuzat.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *