Home / Kryesoret / Shqiptari me çifte e pret ekipin e EVN që kishte ardhur me ia ndal rrymën (VIDEO)

Shqiptari me çifte e pret ekipin e EVN që kishte ardhur me ia ndal rrymën (VIDEO)

Kjo është video humoristike që shprehë realitetin në Maqedoni, ku qytetarët janë të revoltuar nga faturat e larta dhe kanë ndodhur edhe reagime të tilla.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *