Home / Lajme / Kronika e zezë / Shtypet me makinë një vajzë e re në Shkup

Shtypet me makinë një vajzë e re në Shkup

Mbrëmë në bulevardin “Nikolla Karev” është shtypur me makinë një vajzë e re e cila urgjentisht është dërguar në urgjencë, transmeton Gazeta Express.

Fatkeqësia që ka ndodhur në bulevardin “Nikolla Karev”, ka të bëjë me 28 vjeçaren H.N. e cila u shtyp nga makina e markës “Lexus” e drejtuar nga 21 vjeçari me inicialet B.H. nga Shkupi, i cili me veturën e tij e ka dërguar në spitalin “Shën Naum Ohridski”.

Nga ekipet mjeksore janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe e lënduara është mbajur për kurrim të mëtejmë në spital

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *