Home / Showbiz / Shukin e “rrahin” keq në Gjilan (Video)

Shukin e “rrahin” keq në Gjilan (Video)

Moderatori Shuki, ka qenë këto ditë për të xhiruar emisionin e tij në qytetin e Gjilanit.Në Gjilan, Shuki është takuar me një të ri, i cili është kthyer në fenomen me videot e tij në rrjetet sociale si Youtube e Instagram.Shpejtim Hajdini i njohur si “Bebe”, ka përgatitur diçka aspak të këndshme për Shukin.

Ai bashkë me shokët e tij kishin përgatitur një skenë kinse për ta rrahur moderatorin, shkruan Magazina.alEdhe pse Shuki ishte në dyshim se kjo ishte e gjitha një shaka ose kamer e fshetë, ishte kameramani i tij i cili e përjetoj me frikë këtë skenë.Për më shumë shihni videon nga minuta 08:20.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *