Home / Kryesoret / SKANDAL: Ne Xhamine e Nerezit Imami fillon të fyej dhe të politizon fenë!!!

SKANDAL: Ne Xhamine e Nerezit Imami fillon të fyej dhe të politizon fenë!!!

Sot në Xhaminë e Nerezit fillon Imami të flet per politik duke fyer dhe mar si shembull kryetarin e Turqis “Rexhep Tajip Erdogan” lidhje me puqin të cilin u ndodh në Turqi (15/07/2016).

Sipas informatave direkte thuhet se Imami qenka prej grupit te “Fetullah Gulen”.

Imami ne ders mer shembull kapitullin “El-Tayyip” dhe thot se Kryetari i Turqis ne diten kur ndodhi rasti PUQ aj e vrau gjith popullin Turq dhe Pejgamberin s.a.w.s ai “Rexhep Tajip Erdogan” ka bërë krimin më të madh ne Boten Islame./ Monitor.mk

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *